top of page
Welkom
December is een magische maand! Het is een tijd van reflectie, verstilling en verbinding met jouw innerlijke licht. Daarom is deze maand ook de maand dat ik een speciale online training heb gemaakt, waarmee jij extra tools krijgt om dieren en mensen te helpen! (een mooie bijwerking is dat het ook nog eens goed voor je fysieke, mentale en emotionele gezondheid is)
Deze maand, gratis!
Het is 0 euro voor jou - een investering van mij voor de dieren!
Wat leer je in deze online training?
Het belangrijkste om nu al te weten is dat helend werk meer gaat over wetmatigheden dan over technieken. -> Zo zijn er in het echt heel weinig mensen of dieren die rustig worden wanneer je jouw hand op hun voorhoofd of neus legt, een voet vastpakt of zelf je vingers in hun mond doet! - je kunt dit testen bij een van je vrienden, maar vergeet het niet EERST even te vragen.
In deze speciale online training leer je over de helende basishouding en het begin van werken met helende kracht. De helende basishouding is het begin van al het helend werk, maar ook de enige ingang naar training contact en verbinding. Met jouw nieuwe kennis en practice zul al heel snel merken dat jouw contact en het samenzijn met dieren en mensen verandert.
Daarbij komt nog iets heel belangrijks, bij Be Stable gaat het over het "zijn" en met deze training leer je hoe je in een helende staat kunt komen en verblijven. Dit is daardoor ook helend en liefdevol naar jezelf. Je DOET geen technieken, jij BENT de helende frequentie in onze werkvormen en deze training helpt je om te onderzoeken hoe je op dit punt kunt komen!
Na jaren het Hold your Horses project te mogen organiseren en begeleiden is het voor mij nog duidelijker dan ooit dat hoe meer mensen hier over leren, samenwerken en dit met elkaar delen, hoe meer stukjes van de wereld we kunnen veranderen. Daarom ga ik in het stukje hier onder vragen of je dit cadeau dat ik aan jou wil geven, ook wil doorgeven.
Hold your horses project is een project waarbij deelnemers helend werk brengen bij getraumatiseerde dieren in opvangcentra
Wist je dat? De helende basishouding bij alle diersoorten werkt? Dat komt omdat deze houding afgesteld is op levensenergie... dus het werkt met alles dat leeft!
Help mij met mijn missie om meer dieren en mensen te helpen op de leukste manier ooit! (beloofd!)
Hoe?
Bedenk 1 - 3 mensen die jij ook een gratis online training gunt!
Vraag of ze deze december een cadeautje willen krijgen? Ja?
Stuur jouw mail adres + 1 - 3 mail naar mij via deze knop en ontvang de link naar de cadeau training!
Ben je nieuwsgierig naar meer? Of wil je echt ALLES weten over helend werk, training, trauma en herstel en nog veel meer? Dan kun je hier onder onze online opleiding bekijken!
bottom of page